LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjergj Luca rrëfen takimin/ Si u njohën prindërit Ndrek dhe Mimika Luca

27 Dhjetor 2023, 23:15, Aktualitet CNA
Gjergj Luca rrëfen takimin/ Si u njohën prindërit Ndrek dhe
Ndrek Luca dhe Mimika Luca

Biznesmeni Gjergj Luca tregoi mbrëmjen e sotme se si u njohën prindërit e tij Ndrek Luca dhe Mimika Luca.

Ai zbuloi në emisionin e Blendi Fevziut se prindërit e tij, artistë të mirënjohur u njohën në shtëpinë e pionerit nga një koreograf rus.

Gjithashtu, ai rrëfeu se si Nrek Luca foli me nënën e tij për vajzën që dashuronte dhe për takimin e tyre të parë.

“Rastësisht nga një koreograf i famshëm rus e shikon në shtëpinë e pionerit. Pasi u njoh nëna me babain, babai shkoi foli me Lulen, nënën e vet dhe i thotë që jam dashuruar me një muslimane dhe Lulja i hipi trenit dhe erdhi ta shikonte.

Fjala e parë iu thotë ktheu pak mbrapsht, pastaj i thotë bej 1-0 hapa para dhe i tha babait, këmbët i paska të shëndetshme”, theksoi biznesmeni./ CNA

Lajmet e fundit nga