LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ekskluzive! Si i fshehu Carlo pamjet e përmbytjes?

4 Nëntor 2023, 18:24, Aktualitet CNA
Ekskluzive! Si i fshehu Carlo pamjet e përmbytjes?
Pamje nga redaksia

Reshjet intensive të shiut në Tiranë, të premten që lamë pas shkaktuan përmbytje në kryeqytet dhe me daljen e lumit Lana nga shtrati, ujërat e zeza hynë në redaksinë e Carlo Bollinos.

Si pasojë e përmbytjeve dhe hyrjes së ujërave të zeza në redaksinë e Bollinos në rrugën "Frosina Plaku", pranë ish-parkut të Autobusave, ku ndodhet edhe godina e Report Tv, ky i fundit ndërpreu dhe transmetimin live.

Por si i fshehu Carlo Bollino pamjet e përmbytjes?

Mësohet se pas situatës së përmbytjes, daljes së Lanës nga shtrati dhe shpërthimit të ujërave të zeza punonjësit janë detyruar që të marrin fshesën dhe të pastrojnë ambientet e përmbytura brenda dhe jashtë redaksisë.

Madje edhe kameramanët janë futur të pastrojnë ujërat e zeza që kanë përmbytur ambientin ku punojnë.

CNA po ju sjell pamjet që tregojnë se si punonjësit po pastrojnë ujërat e zeza që kanë hyrë në redaksinë e Carlo Bollinos. 

Por edhe pse redaksia u përshkua nga ujërat e zeza, Bollino nuk ka guxuar të thotë asnjë fjalë të vetme për Bashkinë e Tiranës./ CNA

Ekskluzive! Si i fshehu Carlo pamjet e përmbytjes?

Ekskluzive! Si i fshehu Carlo pamjet e përmbytjes?

Ekskluzive! Si i fshehu Carlo pamjet e përmbytjes?

Ekskluzive! Si i fshehu Carlo pamjet e përmbytjes?

Ekskluzive! Si i fshehu Carlo pamjet e përmbytjes?

Lajmet e fundit nga