LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Dëbora zbardh Malin e Gramozit dhe atë të Gjallicës

4 Nëntor 2023, 11:59, Aktualitet CNA

 

FOTO/ Dëbora zbardh Malin e Gramozit dhe atë të Gjallicës
Mali i Gramozit

Dëbora ka zbardhur nga disa nga majat e maleve në vendon tonë. Majat e Malit të Gramozit në Kolonjë janë zbardhur mëngjesin e sotëm, duke ofruar një pamje fantastike. 

Pas stuhisë së reshjeve të shiut që përfshinë ditën e djeshme të gjithë territorin e vendit, sot kanë nisur edhe reshjet e para të dëborës në Kukës. 

Në orët e para të së shtunës, dëbora ka zbardhur malin e Gjallicës në Kukës.

Nga reshjet e dëborës, nuk raportohet për problematika./CNA

 

FOTO/ Dëbora zbardh Malin e Gramozit dhe atë të Gjallicës
Mali i Gramozit

 

FOTO/ Dëbora zbardh Malin e Gramozit dhe atë të Gjallicës
Mali i Gjallicës

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga