LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Makinat "notojnë" në ujë, përmbytet garazhi i pallatit te ish-kompleksi Partizani

4 Nëntor 2023, 10:15, Aktualitet CNA

VIDEO/ Makinat "notojnë" në ujë, përmbytet garazhi

Stuhia “Ciaran’ ka goditur pjesën më të madhe të Europës dhe preku vendin tonë mesditën e 3 nëntorit. Rreshjet e dendura të shiut dhe erërat e forta kanë shkaktuar përmbytje dhe dëme materiale. 

Autoritetet bëjnë thirrrje që qytetarët të tregojnë kujdes gjatë fundjavës dhe të shmangin lëvizjet e panevojshme. Ndërkohë situata me përmbytjet ngelet problematike. 

Në videon e mëposhtme shfaqen pamje kur një garazh i një pallati në zonën e ish-komplesit Partizani në Tiranë është mbushur me ujë dhe në të ndodhen dhjetëra makina./CNA

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

 

Lajmet e fundit nga