LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dalin fotot/ Basha shfaqet buzagaz në prehrin e socialistëve

28 Nëntor 2022, 21:10, Aktualitet CNA
Dalin fotot/ Basha shfaqet buzagaz në prehrin e socialistëve
Pamje nga ceremonia

Në Pallatin e Brigadave është zhvilluar ceremonia në kuadër të 28 nëntorit.

Pjesë e kësaj ceremonie kanë qenë eksponentë të ndryshëm duke nisur nga emra të njohur të drejtësisë, gazetarë, politikanë, aktorë, ambasadorë, por më së shumti u vu re prania e figurave politike të PS-së, si kryebashkiaku Erion Veliaj, apo kryeparlamentarja Lindita Nikolla.

Por në këtë ceremoni nuk kanë munguar as grupi i përçarësve, ku vihet re prezenca e Gazment Bardhit dhe Lefter Gështenjës.

Gjithashtu pjesë ka qenë edhe ish-kryetari Lulzim Basha, i cili duket buzagaz në prani të socialistëve, ku shfaqet i shoqëruar me bashkëshorten e tij, Aurela Basha./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga