LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO+FOTO-Makina me flamujt kuq e zi/ Si po festohet Dita e Pavarësisë në Tiranë

28 Nëntor 2022, 20:48, Aktualitet CNA
VIDEO+FOTO-Makina me flamujt kuq e zi/ Si po festohet Dita e
Foto ilustruese

Në Tiranë rrugët janë mbushur plot me makina me flamujt kuq e zi që lëvizin nëpër kryeqytet, duke festuar Ditën e Pavarësisë.

LSA ka resgjistruar momentet se si po festojën shqiparët. Makina në rresht , duke i rënë borisë, dhe të mbuluara nga flamuri kuq e zi, është kjo atmosfera aktuale në kryeqytet.

Për më tepër shihni videot dhe fotot e mëposhtme./ CNA.al

 

 

VIDEO+FOTO-Makina me flamujt kuq e zi/ Si po festohet Dita e

VIDEO+FOTO-Makina me flamujt kuq e zi/ Si po festohet Dita e

VIDEO+FOTO-Makina me flamujt kuq e zi/ Si po festohet Dita e

VIDEO+FOTO-Makina me flamujt kuq e zi/ Si po festohet Dita e

Lajmet e fundit nga