LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Basha, si kreu i grupit parlamentar/ Kuvendi "plas" në të qeshura

4 Shtator 2023, 10:27, Aktualitet CNA

Basha, si kreu i grupit parlamentar/ Kuvendi "plas" në të

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla, ka prezantuar Lulzim Bashën si kreun e grupit parlamentar të PD-së.

Kaq ka mjaftuar që Kuvendi të shpërthejë në të qeshura, ndërsa janë vënë re tensione mes Bardhit dhe Bashës, të cilët janë ulur ngjitur me njëri-tjetrin në anën e krahut të opozitës./ CNA

Lajmet e fundit nga