LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I riu grek bie në gropën e ashensorit të një pallati/  Dërgohet për mjekim në spitalin e Vlorës

3 Shtator 2023, 22:48, Aktualitet CNA

I riu grek bie në gropën e ashensorit të një pallati/


Një ngjarje e pazakonte ka ndodhur këtë të djelë në Vlorë.

Një i ri grek ka rënë aksidentalisht në gropën e ashensorit të një pallati në lagjen “Pavarësia”.

22-vjeçari grek me inicialet H.S., është dëmtuar dhe është dërguar në spitalin e Vlorës.

Fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./ CNA

Lajmet e fundit nga