LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përfshihet nga flakët kodra Kuzum Baba në Vlorë

31 Gusht 2023, 14:44, Aktualitet CNA

Përfshihet nga flakët kodra Kuzum Baba në Vlorë

Kodra Kuzum Baba në qytetin e Vlorës është përfshirë nga flakët.

Raportohet se në vendngjarje kanë mbërritur dhe forcat zjarrfikëse për të shuar flakët.

Nuk dihet akoma shkaku i këtij zjarri, por dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme.

 

Lajmet e fundit nga