LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha: Çmendet Ministria! 100 euro librat për vitin e parë gjimnaz!

3 Shtator 2023, 21:28, Aktualitet CNA

Berisha: Çmendet Ministria! 100 euro librat për vitin e parë

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjtet sociale denoncimin e një qytetari.

Sipas Berishës qytetari ka raportuar se librat e një nxësësi të vitit të parë në gjimnaz shtëtëror kushtojnë plotë 100 euro.

“Çmendet Ministria! 100 euro librat për vitin e parë gjimnaz!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital.

Përshëndetje Doktor. Këta janë të çmendur dhe të pashpirtë. Për vitin e parë gjimnazi shtetëror 100 euro librat.....Çfarë bëhet këshyu....të rrish në Shqipëri është heroizëm me këto çmime dhe këto të ardhura.... FLM...”

Lajmet e fundit nga