LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në aksin rrugor Lushnjë-Berat, plagosen disa persona

16 Gusht 2023, 18:27, Aktualitet CNA

Aksident në aksin rrugor Lushnjë-Berat, plagosen disa persona

Një aksident automobilistik ka ndodhur pasiden e kësaj të mërkure në aksin rrugor Lushnjë Berat.

Raportohet se një fuoristradë ka dalë nga rruga. Si pasojë 5 persona kanë mbetur të lënduar.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkaur ambulancat dhe policia.

Akoma nuk dihen se cilat janë shkaqet e aksidentit.

Forcat blu po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./ CNA

Lajmet e fundit nga