LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Endri Hasa ‘vjedh’ faqen e PD

31 Mars 2022, 17:01, Aktualitet CNA

Lulzim Basha dhe servilët e tij janë tashmë ligjërisht të shkarkuar, pa vulë dhe pa seli, pas vendimit të Gjykatës së Tiranës e cila regjistroi Kuvendin e 11 Dhjetorit 2021.

Mirëpo Basha jo vetëm që vazhdon ta mbajë ende veten për kryetar në rrjetet sociale duke sfiduar kështu edhe vetë kryetarin e komanduar Alibeaj, por nuk lëshojnë as faqen e PD.

Megjithëse gjykata ia dha PD-në Rithemelimit, Luli e Co, hedhin veç veten e tyre aty dhe vazhdojnë të përçajnë PD.

Mjafton ti hedh një sy postimeve në faqen e PD-së në rrjetet sociale, ku duket qartë se njerëzit e Lulit vazhdojnë ta quajnë të paligjshëm vendimin e Gjykatës për Kuvendin e 11 dhjetorit, por as nuk heqin dorë nga ?ekzekutimi? i gjyqtarit Zhukri.

Siduket faqa e PD është vjedhur nga ?deputeti i vezëve? Endri Hasa, dhe hedh aty veç njerëzit e Lulit./E.T-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga