Pas daljes nga Big Brother Vip/ Dojna Mema zbulon gjendjen e Beatrix Ramosaj

23 Janar 2022, 12:44, Lifestyle CNA
Pas daljes nga Big Brother Vip/ Dojna Mema zbulon gjendjen e Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj është një nga ish banoret më të komentuara të Big Brother Vip. Sot, Beatrix do të duhej të ishte prezente në Fun Club Big Brother Vip, por nuk ka ndodhur kështu.

Moderatorja e Fun Club, Dojna Mema ka zbuluar arsyen pse ajo nuk ka mundur dot të bëhet pjesë e emisionit sot.

Dojna Mema është shprehur se ka kontaktuar me Beatrixën dhe ajo nuk ka shkuar në emision prej gjendjes së rënduar emocionale dhe psikologjike.

?Kemi folur me Triksën, nuk ka mundur të vijë sot në program për shkak se është në gjendje të ngarkuar emocionale dhe psikologjike?, ka thënë ndër të tjera Dojna Mema./ CNA.al

Lajmet e fundit nga