Einxhel ia thotë në sy Tanit/ Ironizon Donaldin, Monikën dhe Egzonën: Nuk i kam qejf ata

23 Janar 2022, 10:00, Lifestyle CNA
Einxhel ia thotë në sy Tanit/ Ironizon Donaldin, Monikën dhe

Kanë mbetur edhe pak javë nga finalja e madhe e Big Brother Vip. Tashmë loja është bërë edhe më e ashpër mes banorëve.

Gjatë javës ka patur shumë debate dhe përplasje mes tyre. Dy protagonistët kanë qenë Donaldi dhe Einxhel , të cilat kanë shpërthyer në debat me njëri-tjetrin që pas daljes së Dj Dagz.

Së fundi Einxhel është distancuar tërësisht nga ata dhe duket se po qëndron më së shumti pranë Ilirit me të cilin ka patur shumë përplasje në fillimet e saj në Big Brother.

Teksa qëndron vetëm, koreografi Tani i është afruar dhe i ka thënë pse nuk vjen të qëndrojmë të gjithë bashkë, me Donaldin, Monikën, Egzonën.

Einxhel nuk është përmbajtur aspak duke u shprehur se nuk ka qejf./A.E-CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga