“Nuk është fare shembull për tu ndjekur”/ Stresi flet për lidhjen e Einxhel dhe Dagz: I shkreti, është…

23 Janar 2022, 08:20, Lifestyle CNA
“Nuk është fare shembull për tu ndjekur”/ Stresi flet

Stresi është një nga reperët, që gjithnjë me deklaratat që bën në intervista të ndryshme tërheq vëmendjen e të gjithëve.

Duket se ende nuk është ?shuar? konflikti apo përplasja që ka patur me moderatoren Einxhel Shkira, muaj më parë, ku u përdor një gjuhë shumë e ashpër në rrjetet sociale.

I ftuar së fundi, në një intervistë në ?Stay tuned në MCN?, Stresi është shprehur se Einxhel nuk ka aspak lidhje me të qënit personazh ?VIP?. Sipas reperit ajo është një egoiste, naive dhe nuk është aspak shembull për tu ndjekur.

Ai ka komentuar dhe lidhjen e saj me Dagz, duke thënë ?i shkreti, është thjesht një peshk i madh?

?Ajo vajzë, s?ka lidhje me Vip, ka nejt gjtihë kohën diskove, darkave. Është naive egoiste dhe nuk është fare shembull për tu ndjekur, sepse janë vajza të rritura, kanë prindër jashtë, Big Brother i ka bo puthu me njërin?.I shkreti ai. Ai është si peshk, si peshk i madh? ,u shpreh reperi.

Ndërkaq, Stresi ka dhënë dhe mendimin e tij përsa i përket pyetjes që të gjithë e kanë për momentin, se kush do ta fitojë këtë Big Brother.

?Unë mendoj se do ta fitoj Iliri, është edhe Donaldi, do ndahet mes Ilirit dhe Donaldit?, tha Stresi./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga