Nuk i mjaftuan Mikela dhe Ana/ Rrushja futet mes trekëndëshit të dashurisë, ja çfarë thotë për Erionin

23 Janar 2022, 07:47, Lifestyle CNA
Nuk i mjaftuan Mikela dhe Ana/ Rrushja futet mes trekëndëshit të

Erioni është një nga konkurentët më të përfolur të Përputhen, për shkak të trekëndëshit që ka krijuar në program.

Ku më në fund dukej se do të dilte çift me Mikelën, Erioni shfaqi interes për të njohur edhe një tjetër konkurente, Ana Lleshin.

Por duket se pas Anës, Erioni ka kuriozitet të njohë edhe një vajzë tjetër, Rrushen, me të cilën ka patur flirte dhe provokime vite më parë.

Në Përputhen Prime u transmetuan disa pamje ku dyshja shfaqeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin.

E pyetur nga moderatorja, Rrushja tha se ka filluar të ketë një pëlqim për Erionin dhe mënyrën e tij të komunikimit. Konkurentja shprehu se ka dëshirë të realizojë një takim me të.

?Nuk kam patur as fillim dhe as fund me Erjonin. Tani që e njoh më mirë, më pëlqen shumë e folura e tij, sjellja e tij. Ndoshta e kam ofenduar padashje sepse ka agravuar situata. Më pëlqejnë shumë fjalët e tij në backstage. Do të kisha dëshirë të bëja një takim me Erjonin për të parë nëse do të kisha fillim ose fund me të.?

Pas kësaj deklarate nga ana e Rrushes, edhe Erioni ka pranuar se do të ketë një takim me të.

?Unë e kam thënë që në fillim që para shumë vitesh kemi pasur flirtime dhe provokime të shumta. Do të ishte bukur të kishim një takim për të parë nëse do të kemi kimi?, u shpreh ai.

Ndërkaq pas pamjeve dhe dëshirës së dyshes, Ana Lleshi ka reaguar me ironi duke thënë se mezi po e pret të shohë takimin e Rrushes dhe Erionit.

?I shikojnë gjërat ndryshe se janë të rritur tani. Mezi po pres të shikoj takimin e tyre?, ka thënë Ana./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga