“Thuajini "JO" kandidaturave nga lart”/ Bozdo: Primaret mund t'i bashkojnë demokratët

22 Janar 2022, 13:12, Politikë CNA
“Thuajini "JO" kandidaturave nga lart”/ Bozdo: Primaret

Anëtari i kryesisë së PD, Eno Bozdo thekson se vetëm primaret mund të shpëtojnë dhe të bashkojnë demokratët.

Në një postim në rrjetet sociale, Bozdo thekson se zgjedhjet e pjesshme vendore në gjashtë bashki, janë një shans për demokratët, për të zgjedhur më të mirët.

?Pavarësisht se çfarë besojmë dhe ku qëndrojmë, Primaret mund të na bashkojnë tek kandidati më i mirë që demokratët duan !

Kemi shanse reale të marrim një rezultat shumë të mirë në këto 6 bashki. Le të propozojmë dhe të zgjedhim më të mirët,

Dhe t’i votojmë të gjithë në Primare!

Thuajini “JO” kandidaturave nga lart!

Vendosni ju vetë kë doni t’ju përfaqësojë!?-shkruan Bozdo./CNA.al

Lajmet e fundit nga