LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas Shkodrës/ Berisha zbulon takimin e radhës me demokratët

20 Janar 2022, 08:40, Politikë CNA

Pas takimit në Shkodër, ish kryeministri Sali Berisha ka bërë me dije se ditën e shtunë do të jetë në qytetin e Mirditës.

Përmes një postimi, Berisha ka lajmëruar të gjithë demokratët se takimi do të zhvillohet në Pallatin e Kulturës të Rrëshenit në orën 11:00.

Lideri historik i PD, njofton të gjithë të marrin pjesë dhe jep mesazhin se të bashkuar sjellin shpresë dhe fitore.

?Njoftim!

Ditën e shtunë me 22 janar në ora 11:00 në Pallatin e Kulturës të Rrëshenit mbahet Foltore me qytetarët e Mirditës! Bashkë sjellim shpresën dhe fitojmë!

Ftohen të gjithë të marrin pjesë! Sb?, shkruan Berisha./ CNA.al

Lajmet e fundit nga