Takimi Meta-Balla/ Gazment Bardhi bëhet xheloz

19 Janar 2022, 13:31, Politikë CNA
Takimi Meta-Balla/ Gazment Bardhi bëhet xheloz

Gazment Bardhi ka reaguar pas takimit të Presidentit Ilir Meta me kreun e grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, për caktimin e një date për zgjedhjet e pjesshme vendore, siç deklaruan më pas ata.

Me anë të një postimi në rrjete sociale. Bardhi shprehet se nuk është aspak i habitur pasi sipas tij konsultimet mes trekëndëshit të Bermudës ndodhin çdo ditë edhe pa prezencën e kamerave.

?Asnjë habi nga qëndrimi i sotëm i Ilir Metës! Konsultimet mes trekëndëshit të Bermudës ndodhin çdo ditë, para dhe pas kamerave. Sot ishte teatri i radhës para kamerave?, shkruan Bardhi./CNA.al

Lajmet e fundit nga