Ç’na polli belaja me këtë!/ Blushi i Metës “dhëmbë për dhëmbë” me Bardhin e Bashës

19 Janar 2022, 13:44, Politikë CNA
Ç’na polli belaja me këtë!/ Blushi i Metës

Zëdhënësi i Presidenti Tedi Blushi, ka reaguar menjëherë pas qëndrimit të Gazment Bardhit, i cili sulmoi Presidentin dhe kreun e grupit të PS-së, Taulant Balla.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, Blushi shprehet i çuditur.

?Ç?na polli belaja me këtë! Ai ka të drejtë të takohet fshehurazi dhe natën me kryetarin e shumicës në Kuvend, ndërsa ne nuk duhet ta takojmë ditën dhe me kamera. Çudi e madhe?, shkruan Blushi./CNA.al

Lajmet e fundit nga