Euro mbetet në nivelet e një jave më parë/ Këmbimi valutor, 17 janar 2022

17 Janar 2022, 07:31, Ekonomi CNA
Euro mbetet në nivelet e një jave më parë/ Këmbimi

Sipas Credins Bank, Dollari amerikan sot blihet me 104.4 Lekë dhe shitet me 109.4 lekë.

Euro blihet me 120.2 Lekë dhe shitet me 125.2 Lekë.

Paundi britanik blihet me 143.6 Lekë dhe shitet me 148.6 Lekë.

Franga zviceriane blihet me 114.5 Lekë dhe shitet me 119.5 lekë.

Dollari kanadez blihet me 82.6 Lekë dhe shitet me 87.6  Lekë./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga