Rriten lehtë, Dollari dhe Paundi, Euro nuk ndryshon/ Kursi i këmbimit,14 janar 2022

14 Janar 2022, 07:15, Ekonomi CNA
Rriten lehtë, Dollari dhe Paundi, Euro nuk ndryshon/ Kursi i

Dollari amerikan sot blihet me 104.1 Lekë dhe shitet me 109.1 Lekë.

Monedha e eurozonës, blihet me 120 Lekë dhe shitet me 125 Lekë.

Paundi britanik blihet me 143.3 Lekë dhe shitet me 148.3 Lekë.

Franga zviceriane blihet 113.8 Lekë dhe shitet me 118.8 Lekë.

Dollari kanadez blihet 82.5  Lekë dhe shitet me 87.5 Lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, sipas Credins Bank./CNA.al

Lajmet e fundit nga