Monedhat e huaja përballë Lekut/ Kursi i këmbimit, 10 Janar 2022

10 Janar 2022, 07:07, Ekonomi CNA
Monedhat e huaja përballë Lekut/ Kursi i këmbimit, 10 Janar 2022

Dollari amerikan sot blihet me 104.5 Lekë dhe shitet me 109.5 Lekë.

Monedha e eurozonës, blihet me 119 Lekë dhe shitet me 124 Lekë.

Paundi britanik blihet me 142.4 Lekë dhe shitet me 147.4 Lekë.

Franga zviceriane blihet 113.6 Lekë dhe shitet me 118.6 Lekë.

Paundi britanik blihet 81.5 Lekë dhe shitet me 86.5 Lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, sipas Credins Bank./CNA.al

Lajmet e fundit nga