Euro nuk lëviz, rritje e lehtë e paundit britanik/ Këmbimi valutor, 25 Dhjetor 2021

25 Dhjetor 2021, 07:16, Ekonomi CNA
Euro nuk lëviz, rritje e lehtë e paundit britanik/ Këmbimi

Dollari amerikan sot blihet me 102.6 Lekë dhe shitet me 108.6 Lekë.

Monedha e eurozonës sot blihet më 119 Lekë dhe shitet me 124 Lekë.

Paundi britanik sot blihet me 140.5 Lekë dhe shitet me 145.5 Lekë.

Franga zviceriane blihetme 113.8 lekë dhe shitet me 118.8 lekë.

Dollari kanadez blihet me 80.6 Lekë dhe shitet me 85.6 Lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, sipas Credins Bank./CNA.al

Lajmet e fundit nga