Euro zbret në nivelet më të ulta/ Kursi i këmbimit, 3 Janar 2022

3 Janar 2022, 07:15, Ekonomi CNA
Euro zbret në nivelet më të ulta/ Kursi i këmbimit, 3 Janar

Dollari amerikan sot këmbehet me 104 Lekë në blerje dhe 109 Lekë në shitje.

Euro blihet me 118.4 Lekë dhe shitet me 123.4 Lekë.

Paundi britanik blihet me 141.3 Lekë dhe shitet me 146.3 Lekë.

Franga zviceriane blihet me 113.9 Lekë dhe 118.9 Lekë.

Dollari kanadez blihet me 81.1 Lekë dhe shitet me 86.1 Lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, sipas Credins Bank/ CNA.al

Lajmet e fundit nga