Mbyllet pjesa e parë, ja ç'po ndodh në ndeshjen Inter-Juventus

12 Janar 2022, 20:53, Sport CNA
Mbyllet pjesa e parë, ja ç'po ndodh në ndeshjen

Po luhet Superkupa e Italisë mes Interit dhe Juventusit. Aktualisht ka përfunduar pjesa e parë me shifrat 1-1.

LIVE INTER-JUVENTUS 1-1
34? (p) L. Martinez / 25? MekKeni

Lajmet e fundit nga