LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto-Deputeti i Lulit çmendet pas “lali” Erit

12 Janar 2022, 12:27, Aktualitet CNA
Foto-Deputeti i Lulit çmendet pas “lali” Erit

Arbi Agalliu, deputeti i Lulzim Bashës nuk ndahet dot nga Rilindasit.

Më herët e kemi parë në një foto me kryeministrin Edi Rama, në Lungomaren e Vlorës dhe së fundmi me një tjetër socialist.

Në rrjet sot ka qarkulluar fotoja me Agalliut me kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj.

Fotoja është bërë në zyrën e Veliajt, pas një takimi mes tyre, i cili nuk duket se ka qenë rastësisht./CNA.al

Lajmet e fundit nga