Partizani tenton rikthimin e Eraldo Çinarit

7 Janar 2022, 09:46, Sport CNA
Partizani tenton rikthimin e Eraldo Çinarit

Eraldo Çinari është një tjetër dëshirë e Partizanit. Sulmuesi i la të kuqtë në verën e vitit të shkuar dhe firmosi për tri vite, me opsionin për të rinovuar edhe një tjetër sezon me Samsunspor, që luan në Ligën e Parë në Turqi.

Aventura e tij në Samsun nuk ka shkuar në mënyrën më të mirë të mundshme dhe kjo e shtyn Partizanin të tentojë rikthimin e tij në formën e huazimit, për të zgjidhur përfundimisht çështjen e sulmit.

Lajmet e fundit nga