Berisha publikon “videon e Vitit”

30 Dhjetor 2021, 09:40, Politikë CNA
Berisha publikon “videon e Vitit”

Ish-kryeministri dhe lideri historik i demokratëve, Sali Berisha, ka publikuar në faqen e tij në rrjetet sociale një video, të cilën e ka cilësuar si ?Videon e vitit 2021?.

Berisha ka publikuar momente nga zhvillimet e fundit politike, duke e konsideruar si më domethënësin në 12 muajt e fundit, të jetës së kësaj partie.

Në videon më poshtë shikohen momente nga Foltoret me demokratët, nga Kuvendi i 11 Dhjetorit, dhe Referendumi i 18 Dhjetorit 2021.

Për më tepër shikoni videon më poshtë./CNA.al

Lajmet e fundit nga