LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto-Berisha zbret në Kuçovë/ Pritet me brohorima dhe entuziazëm nga demokratët

25 Nëntor 2021, 16:15, Politikë CNA
Foto-Berisha zbret në Kuçovë/ Pritet me brohorima dhe

Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha ka mbërritur në Kuçovë për ?Foltoren? e radhës.

Ai është pritur me brohorima dhe entuziazëm, nga qindra demokratë të cilët janë mbledhur para kinemanë ?Kadri Roshi? ku do të mbahet dhe takimi.

Lëvizja e Berishës, ka gjetur përkrahaje anembanë vendit, ku në do qytet ku ai ka shkelur, ka pasur pjesëmarrje të jashtëzakonshme.

Ndërsa nesër Berisha do të jetë në Kurbin./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga