LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vrau kunatën në sy të vajzës së mitur/ Dënohet me burgim të përjetshëm Erdet Çapoku

23 Nëntor 2021, 10:45, Aktualitet CNA

Gjykata e Apelit Tiranë ka dënuar me burgim të përjetshëm Erdet Çapokun.

Çapoku vrau kunatën e tij Enkeleda Çapoku në sy të vajzës së mitur. Ai e goditi disa herë me shkop bejsbolli duke i sjellë vdekjen.

Çapoku u arrestua pas krimit. Para hetuesve ai tha se kishte vrarë kunatën për shkak se nuk e respektonte dhe se i kishte kthyer të afërmit kundër./ CNA.al

Lajmet e fundit nga