LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-“Uragani” Berisha nuk ndalet/ Qyteti ku do zhvillohet sot “Foltorja”

19 Nëntor 2021, 10:17, Politikë CNA
Video-“Uragani” Berisha nuk ndalet/ Qyteti ku do zhvillohet sot

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon takimet, qytet më qytet, në kuadër të ?Foltores? me demokratët, e cila ka si qëllim bashkimin e së djathtës dhe kthimin e PD-së në vlerat e saj demokratike.

Kështu mësohet se qyteti i radhës që do të presë sot ish-kryeministrin Berisha është Librazhdi.

?Sot në ora 17:00 Foltorja në Pallatin e Kulturës në Librazhd. Ftoj të gjithë demokratët e Librazhdit dhe të Prrenjasit të marrin pjesë, vetëm të bashkuar fitojmë!?-shkruan Berisha, në një postim në faqen e tij zyrtare.

Ndërsa ditën e martë, ?Foltorja? me demokratët do të zhvillohet në Burrel./CNA.al

Lajmet e fundit nga