LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Strukturat e PD në krah të Berishës dhe Foltores/ LDGSH injoron Bashën, jep njoftimin e rëndësishëm

19 Nëntor 2021, 07:34, Politikë CNA
Strukturat e PD në krah të Berishës dhe Foltores/ LDGSH injoron

Foltorja, iniciativë, kjo e ish kryeministrit Sali Berisha, nuk ndalet. Nga takimet me qytetarët, me bazën qytet më qytet tek takimet me forumet dhe strukturat e PD.

Të dielen Foltorja do të mbledhe Lidhjen Demokratike të Gruas, strukturë kjo të cilën kryetari i PD-së në largim Lulzim Basha, tenton ta marrë nën kontroll, duke njoftuar për zgjedhje të reja brenda LDGSH-së.

Me moton zëri yt sjell ndryshim, por të gjitha bashkë ndryshojmë botën, diten e dielë, me 21 Nëntor në orën 17.00, Rogner Foltorja do të Lidhjen Demokratike të Gruas.

Ka qenë kryetarja e LDGSH-së, Alaba Vokshi, e cila me anë të një ftesë, ka konfirmuar takimin.

?Zëri yt sjell ndryshim, por të gjitha bashkë ndryshojmë botën.

Foltorja si aksion historik i progresit të PD-së, ka nevojë edhe për fjalën tënde.

Lidhja Demokratike e Gruas së Shqipërisë më profesor-doktor Sali Berishën organizojnë Foltoren me gratë demokrate.

Të dielën ora 21 nëntor në orën 17?, thuhet në ftesën e kryetares së LDGSH-së, Albana Vokshi./CNA.al

Lajmet e fundit nga