LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vrasja e 8 vjeçarit/ Tensione në Gjykatën e Fierit, caktohet masa arrest me burg për Klodian Çalamanin

18 Nëntor 2021, 10:33, Aktualitet CNA
Vrasja e 8 vjeçarit/ Tensione në Gjykatën e Fierit, caktohet

Gjykata e Fierit ka vendosur masën e sigurisë Arrest me burg, për vrasësin e 8 vjeçarit, Klodian Çalamanin.

Gjatë seancës ka patur shumë tensione, pasi familjarë të 8 vjeçarit kanë tentuar të hyjnë me forcë brenda për të qenë të pranishëm në seancë.

Ata kanë thyer derën e jashtme dhe kanë hyrë në ambientet e brendshme të Gjykatës por nuk kanë mundur të shkojnë më tej pasi janë ndalur nga policia.

Seanca gjyqësore është zhvilluar pa prani të autorit 38 vjeçar Klodian Çalamani./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga