LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Ngrijnë" monedhat e huaja/ Këmbimi valuator, 18 Nëntor 2021

18 Nëntor 2021, 07:09, Aktualitet CNA
"Ngrijnë" monedhat e huaja/ Këmbimi valuator, 18 Nëntor

Në tregun valutor,  sot Dollari amerikan blihet me 104.1 Lekë dhe shitet me 109.3 Lekë.

Monedha e Eurozonës, blihet me 120 Lekë dhe shitet me 125 Lekë.

Paundi britanik blihet me 140.6  Lekë dhe shitet me 145.6 Lekë.

Franga zviceriane blihet me 113.7 Lekë dhe shitet me 118.7 Lekë, ndërsa Dollari kanadez blihet me 82.6 lekë dhe shitet me 87.6 Lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor edhe për monedhat e tejra të huaja, sipas Credins Bank./CNA.al

Lajmet e fundit nga