LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

8-vjeçari u rrëmbye dhe u gropos/ Kryebashkiaku i Fierit thirrje qytetarëve të tregohen vigjilentë

16 Nëntor 2021, 20:04, Aktualitet CNA
8-vjeçari u rrëmbye dhe u gropos/ Kryebashkiaku i Fierit thirrje

Kreu i Bashkisë së Fierit, Armando Subashi, ka reaguar për ngjarjen e e rëndë që tronditi opinion publik ku një 38-vjeçar rrëmbeu dhe vrau mbrëmjen e sotme një fëmijë të mitur.

Në një intervistë për ?Neës24? ndërsa e konsideroi një ngjarje të rëndë, tronditëse, Subashi tha se 38-vjeçari nuk ka pasur një punë të qëndrueshme.

Ai gjithashtu i bëri thirrje qytetarëve që të tregohen vigjilentë dhe të kujdesshëm, ndërsa shtoi se institucionet duhet të hetojnë për zbardhjen e plotë dhe për ti dhënë dënimin e merituar autorit./CNA.al

Lajmet e fundit nga