LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Gati tre rinovime, Milani blindon yjet e ekipit

14 Nëntor 2021, 13:26, Sport CNA
Gati tre rinovime, Milani blindon yjet e ekipit

Kohë rinovimesh te Milani. Teo Hernandez, Ismael Benaser dhe Rafael Leao janë të lidhur me kuqezinjtë e Milanit deri në 2024-ën, por për të tre po mendohet nisja e tratativave për zgjatjen e kontratës.

Është bërë tashmë gati axhenda, dhe pas rinovimit të Piolit deri në Krishtlindje, në radhë do të jenë futbollistët, që ashtu si trajneri kanë shprehur vullnetin për të qëndruar me Milanin.

Me anë të tyre kryesia do të transmetojë vizionin e saj, atë të një projekti afatgjatë që do të bazohet te shtyllat e skuadrës, te ata që bënë të mundur ringritjen e ngjyrave dhe rikthimin e Milanit konkurrues.

Lajmet e fundit nga