LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kombëtaret lënë me pasoja Interin, Inzagi humbet dhe mbrojtësin

14 Nëntor 2021, 09:16, Sport CNA
Kombëtaret lënë me pasoja Interin, Inzagi humbet dhe

Pasi iu dëmtuat Alesandro Bastoni në derbi, Interit do t?i duhet të bëjë dhe pa Stefan De Vraj që është dëmtuar mbrëmjen e djeshme në sfidën Mali Zi-Holandë.

Qendërmbrojtësi qëndroi i shtrirë në fushë për disa minuta më pas u zëvendësua në minutën e 90-të të takimit duke shtrënguar kofshën e djathtë.

Një lajm aspak i mirë për zikaltrit që humbasin titullarin e mbrojtjes prag sfidës me Napolin kryesues në fundjavë.

De Vraj do t?i nënshtrohet ditën e sotme testeve më të hollësishme për të mësuar dhe shkallën e dëmtimit të tij, dhe sa do t?i mungojë zikaltërve.

Lajmet e fundit nga