LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nesër “Foltorja” në Lushnje/ Berisha mesazh demokratëve

4 Nëntor 2021, 09:12, Politikë CNA
Nesër “Foltorja” në Lushnje/ Berisha mesazh

Ish-kryeministri Sali Berisha do të zhvillojë nesër ?Foltoren? e radhës me demokratët.

Në një postim në rrjetet sociale, Berisha bën të ditur se takimi do të mbahet në orën 17:00, në Pallatin e Kulturës ?Vaçe Zela? të Bashkisë së Lushnjes.

Ai i drejton edhe një mesazh të fortë demokratëve, ndërsa thekson se vetëm të bashkuar mund të fitojnë.

?Nesër ditën e premte me datën 5 nëntor në ora 17:00 në Pallatin e Kulturës ?Vaçe Zela? të Bashkise së Lushnjes do mbahet ?Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur?.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Lushnjës të marrin pjesë. Vetëm të bashkuar fitojmë!?-shkruan Berisha./CNA.al

Lajmet e fundit nga