LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Na la edhe katër vite në opozitë”/ Spaho sulmon Bashën: Po mban peng PD dhe Shqipërinë

31 Tetor 2021, 16:46, Politikë CNA
“Na la edhe katër vite në opozitë”/ Spaho sulmon

Deputeti i Partisë Demokratike Edmond Spaho ka vijuar edhe ditën e sotme me sulmet në drejtim të kryeopozitarit Lulzim Basha.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Spaho deklaroi se Basha ka 8 vjet që e mban peng opozitën dhe Shqipërinë, duke e vënë theksin se janë të ?dënuar? të qëndrojnë edhe katër vite të tjera në opozitë.

?Ka 8 vjet qe mban peng PD, Opoziten dhe Shqiperine, na la edhe 4 vite te tjera ne opozite ne 25 Prill dhe ka guxim te thote qe askush nuk mund ta marre peng Shqiperine.

Thuaj pastaj qe nuk kane te drejte kembet te ngrihen e ti bjene kokes!!!?, shkruan Spaho./CNA.al

Lajmet e fundit nga