LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama mbledh drejtuesit politik/ Zbardhen temat e diskutimit

27 Tetor 2021, 16:09, Politikë CNA
Rama mbledh drejtuesit politik/ Zbardhen temat e diskutimit

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur drejtuesit politik të PS-së të 12 qarqeve të vendit në selinë rozë

Mësohet se në mbledhje do të diskutohet ecuria e analizës post zgjedhore si dhe procesi i anëtarësimit të të rinjve në PS.

Po ashtu një tjetër çështje për t?u diskutuar është edhe faza e ristrukturimit të PS-së për t?u përgatitur për sfidat e ardhshme zgjedhore./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga