LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“E kaluara më ka lënë gjurmë, kam vuajtur nga ankthi”/ Rrëfehet në takim 20 vjeçari i Përputhen

5 Tetor 2021, 16:43, Lifestyle CNA
“E kaluara më ka lënë gjurmë, kam vuajtur nga

Zgjedhja e Mikelës  për takimin e radhës ka habitur konkurrentët. Ajo ka vendosur që të dalë me Julin në një takim për ta njohur më shumë dhe për të mësuar më shumë gjëra rreth tij.

Gjatë takimit, Juli tregoi pak nga jeta e tij, duke zbuluar se ka vuajtur nga ankthi, i cili ka lënë gjurmë të thella emocionale tek ai.

?Eksperienca kam pasur, por lidhje vetëm një.Unë në studio nuk kam patur mundësi, të shfaqem si jam.

Unë rrethin shqoqëror e kam shumë të ngushtë, sepse kam kuptuar se askush nuk të do dhe interesi është mbi gjithçka.

Lidhja ime e vetme ka zgjatur 6 muaj.  Është shumë e vështirë. Kam patur probleme në jetën time personale.

Kam vuajtur nga ankthi, nga e kaluara ime që më ka bërë këtë që jam sot.  Më ka munguar dashuria?, është shprehur Juli./ CNA.al

Lajmet e fundit nga