LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Upsss-Olsi Bylyku i befason të gjithë/ Nuk do ta njihni me pamjen e re

20 Korrik 2021, 18:30, Lifestyle CNA
Upsss-Olsi Bylyku i befason të gjithë/ Nuk do ta njihni me pamjen e re

Olsi Bylyku është një aktorët e humorit më të pëlqyer. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale ku ndan shumë momente nga jeta e përditshme.

Këtë herë Olsi i ka befasuar të gjithë me ndryshimin e papritur që ka bërë në pamje.

Ai shfaqet bjond dhe e krahason veten me këngëtarin latin, Maluma.

?Maluma from Marikaj? ????, shkruan Olsi krahas fotos në të cilën ka marrë shumë komente./ CNA.al

Lajmet e fundit nga