LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Salsano Rrapi feston ditëlindjen/ Xhemi Shehu ka vetëm një kërkesë për të

20 Korrik 2021, 17:19, Lifestyle CNA
Salsano Rrapi feston ditëlindjen/ Xhemi Shehu ka vetëm një

Aktori Salsano Rrapi dhe moderatorja Xhemi Shehu kanë një miqësi mjaft të ngushtë me njëri-tjetrin.

Sot Salsano feston ditëlindjen dhe Xhemi ka uruar mikun e saj me disa nga momentet më të bukura që kanë kaluar bashkë në ?Portokalli.?

Gjithashtu Xhemi ka një ?kërkesë?  për Salsanon: ?Mos ndrysho kurrë. Gëzuar ditëlindjen?, shkruan moderatorja krahas videos së publikuar në rrjetet sociale./ CNA.al

Lajmet e fundit nga