LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Gati nuk e ke bërë në brekë”/ "Plas" sherri mes Atdheut dhe Blerimit: Të djeg shpirtin

20 Korrik 2021, 13:46, Lifestyle CNA
“Gati nuk e ke bërë në

Mes dy ish konkurrentëve, Blerimit dhe Atdheut ka një raport mjaft të tensionuar.

Marrëdhënia e tyre e tensionuar ka nisur që në momentin që Atdheu u kthye në Përputhen dhe realizoi takimet me Antonelën.

Që në atë kohë duket se dyshja i shpallën ?luftë? njëri-tjetrit  dhe nuk kanë patur asnjë raport miqësor me njëri-tjetrin.

I ftuar së fundmi në një emision, ku duhej të komentonte personazhet e ?Për?puthen?, Atdheu e dogji foton e Blerimit. Ai nuk tha asnjë fjalë për të, por veprimi i tij tregoi shumë.

Sigurisht që Blerimi nuk e ka pritur fare mirë këtë gjë dhe ka reaguar i revoltuar në rrjete sociale. Në një video të publikuar ai kërcënon Atdheun, duke u shprehur se do i djegë shpirtin.

?Ti më djeg foton unë do të të djeg shpirtin?, ka thënë Blerimi mes tjerash duke shtuar se Atdheu prej kohësh ka tentuar ta ?djeg? në mënyra të ndryshme edhe gjatë programit.

?Unë dua ta pyes se si është ndjerë kur dy shokët tanë e kanë tërhequr nga motori dhe gati sa nuk e ka bërë në b**** prej tyre? Po të them diçka unë foto nuk di të djeg, por shpirtin po. Mbaje mend këtë!?, thotë Blerimi shumë i revoltuar./ CNA.al

Lajmet e fundit nga