LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Hygerta Sako thumbon koleget/ “Nuk kam nevojë për një mashkull për zbukurim”

20 Korrik 2021, 16:47, Lifestyle CNA
Hygerta Sako thumbon koleget/ “Nuk kam nevojë për një

Moderatorja Hygerta Sako është shprehur se nuk ka nevojë për një mashkull si zbukurim të qëndrojë pranë saj kur prezanton.

Sako thotë se nuk e ka parë të arsyeshme të marrë një bashkëmoderator për të drejtuar emisionin.

E ftuar në një emision , Sako është shprehur: ?Ne në RTSH nuk përputhemi. Jam aq sa për një femër dhe për një mashkull bashkë. Unë jam një moderatore që drejtoj emisionin. Nuk jam unë qendra e vëmendjes. Pse ta marrësh atë mashkull, apo dhe mashkulli pse ta marri femrën. Për të qëndruar për zbukurim i bie, nëse ti je vetë i zoti që ta drejtosh emisionin. Nuk e kemi parë të arsyeshme të marrim një partner. O duhet të jetë dikush kryesor dhe tjetri të jetë për zbukurim, që unë nuk e dua këtë, s?kam pse e marr një mashkull për zbukurim.”/ CNA.al

Lajmet e fundit nga