LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Akoma qesh kur e kujtoj”/ Mevlani zbulon momentin më të mirë me Ledjanën

20 Korrik 2021, 15:11, Lifestyle CNA
“Akoma qesh kur e kujtoj”/ Mevlani zbulon momentin më të

Edhe pse të ndarë, Mevlani dhe Ledjana e kanë pranuar gjithnjë në daljet e tyre se ndjenja ka qenë e vërtetë dhe e fortë mes të dyve.

Në një bisedë virtuale me ndjekësit, Mevlani ka zbuluar se cili ka qenë momenti më I mirë që ka kaluar me Ledjanën dhe që kur e kujton ende qesh.

?Haha akoma qesh kur e kujtoj. Ishte momenti kur ne ziheshim dhe sa shikonim njëri-tjetrin në sy qeshnim të dy prap?, shkruan Mevlani duke treguar se ruan kujtime shumë të bukrua me ledjanën pavarësisht se ka pohuar gjithashtu se mes tyre nuk do të ketë një rikthim./ CNA.al

Lajmet e fundit nga