LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Berat/ Mbytet adoleshentja teksa lahej në lumë

15 Korrik 2021, 16:06, Aktualitet CNA
E rëndë në Berat/ Mbytet adoleshentja teksa lahej në

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditëne sotme në Berat.

Një adoleshente është mbytur teksa ka qenë duke u larë në lumin Devoll.

“Në fshatin Fermë Partizani, në lumin Devoll, një grup femijesh të moshës 14-15 vjeç kanë shkuar për t?u larë në lumë, shtetasja G.K është futur për t?u larë dhe për pasojë është mbytur.

Punonjesit e policisë pasi kontrolluan në lumë, gjetën dhe nxorrën trupin e pajetë. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton Policia. /CNA.al

Lajmet e fundit nga