LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Braktisën punën/ Gjykata e Tiranës merr vendimin për kontrollorët e Rinasit

2 Qershor 2021, 10:59, Aktualitet CNA
Braktisën punën/ Gjykata e Tiranës merr vendimin për

Gjykata e Tiranës ka vendosur sot masën  e sigurisë ?detyrim paraqitjeje? për dy kontrollorët e Rinasit, Armando Fezga dhe Muhin Mezini.

Derimë tani shkalla e parë i kishte lënë nën masën e arrestit  të shtëpisë.

Edhe për kontrolloren Flora Ndreca mbetet në fuqi masa e detyrimit të paraqitjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga