U deklarua vetëm për Mevlanin/ Ndjekësit skeptikë për Ledianën: Mos na e bën si Tea me Andin

31 Mars 2021, 09:00, Lifestyle CNA
U deklarua vetëm për Mevlanin/ Ndjekësit skeptikë për

Lediana Prenga dhe Mevlan Shaba janë kthyer në një nga çiftet më të komentuara dhe të pëlqyera nga publiku.

Ditën e djeshme, Lediana I befasoi të gjithë kur u shpreh se tani e tutje do të ishte në emision vetëm për Mevlanin. Në fakt deklarat e saj ka bërë skeptikë jo vetëm konkurrentët në studio por edhe ata që e ndjekin në rrjetet sociale.

Të shumtë janë fansta që mendojnë se ajo po shtiret dhe po luan lojën njëjtë si Tea dhe Andi dhe se jashtë emisionit nuk do të jenë një çift.

Gjithashtu ndjekësit e kanë paralajmëruar të mos luajë me ndjenjat e Mevlanit pasi do të ishte një zhgënjim shumë i madh për ta./ CNA.al

Lajmet e fundit nga